NABÍDKA SPOLUPRÁCE

Hledáme nová obchodní místa/obchodní partnery.

Chtěli byste zařadit sortiment VADO do své nabídky? Přidejte se k nám a pomozte nám v jeho zavedení na český trh.

SYNOPRO s.r.o. je výhradním distributorem sortimentu VADO a od začátku roku 2014. Aktuálně usilujeme o zavedení této značky na český trh, s tím že bychom v budoucnu rádi rozšířili své aktivity i na Slovensko.

Proč prodávat VADO?

 Kvalita

• Kvalita podložená 12 letou záruka.

 Servisní zázemí

• Vlastní servisní středisko a samozřejmě pozáruční servis.

 Široký sortiment

• Koupelnové a kuchyňské baterie, termostatické ventily, sprchy a sprchové systémy, koupelnové doplňky, zrcadla, drátěný program, odpady a jejich příslušenství, ucelené řady sortimentu.

 Podpora kamenných obchodů - koupelnových stůdií

• Podporujeme kamenné obchody malé a střední velikosti, které mohou nabídnou zákaznický servis. Internetové obchody neoslovujeme. Zboží v e-shopu lze vystavit pouze za předpokladu kamenného obchodu.

 Zákaznický servis

• Zákaznický servis pro nás není prázdné slovo. Aktivně komunikujeme s našimi obchodními partnery, případné problémy se snažíme řešit promptně. Celkově vzato je naším cílem vytvářet s našimi partnery dobré obchodní vztahy, které budou mít pozitivní dopad na konečného zákazníka. SYNOPRO s.r.o. jakožto výhradní distributor prémiové značky VADO je rodinná firma, která si zakládá na slušném a férovém jednání. Každý náš zákazník je důležitý.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a měli byste zájem produkty VADO prodávat, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontakty:

email: info@vado.cz

tel: +420 775 206 886 - Novák M.