Náš tým CZ

   
 

Pod názvem Miroslav Novák IČ: 14533570, prodávám výrobky VADO od 01.01.2019, jako fyzická osoba, převodem od společnosti SYNOPRO s. r. o. které jsem byl spolumajitelem. Tato společnos vznikla již 25. listopadu 2013 za účelem dovozu koupelnových armatur a doplňků. V prosinci téhož roku se firma stala výhradním dovozcem Britské společnosti VADO pro ČR. Sídlo společnosti se nachází v Rudníku u Vrchlabí, kde je také situován hlavní sklad a servisní středisko.

Poslání
Posláním naší společnosti je nabídnout české veřejnosti ucelený sortiment kvalitních koupelnových armatur a doplňků za rozumnou cenu. Právě značka VADO je charakteristická vysokou kvalitou, která je navíc podložena dvanáctiletou zárukou. Naším příspěvkem ke snížení negativních dopadů plýtvání vodou na životní prostředí, je bezplatné dodání úsporných systémů ke všem námi dodávaným armaturám, u kterých je to možné.

Vize
Vizí společnosti je úspěšné zavedení značky VADO na český trh a získání spokojených zákazníků, kteří budou dodávané produkty cíleně vyhledávat. Přáli bychom si, aby značka VADO vešla do povědomí našich zákazníků jako vysoce kvalitní a designově krásný výrobek. Naše firma aktivně vytváří širokou prodejní síť, aby uspokojila zákazníky ze všech koutů České republiky.

Provozovatel obchodu je registronán v registru živnostenského podnikání

Certifikát