O společnosti VADO UK

   
 
   

O společnosti

Vado je přední britský výrobce vodovodních armatur a koupelnových doplňků. Díky vysoce kvalitnímu provedení si společnost získala zákazníky po celém světe. Vedle toho je ve Velké Británii, Skotsku a Irsku nejlépe hodnocenou společností v oboru.

Celý sortiment je navrhován a vyráběn v souladu s následujícími hodnotami:

 Kvalita

Všechny výrobky prošly přísnou kontrolou jakosti, díky čemž je sortiment v této oblasti bezkonkurenční. Na základě této skutečnosti je na většinu výrobků poskytována 12letá záruka.

 Design

Výrobce nabízí širokou škálu produktů od tradičních baterií, sprch, sprchových systémů a doplňků, až po moderní design ve formě korýtkového výtoku a vodpádu nebo možnosti výběru komponentů v několika barvách či materiálech.

 Servis

Společnost se může pyšnit vynikajícím zákaznickým servisem, který poskytuje v průběhu celého nákupního procesu, a to od komunikace, objednávky, přes dodání, až po poskytnutí prezentačních stojanů a následnou péči.

 Inovace

Společnost má vlastní tým lidí, kteří se věnují vývoji produktových řad přizpůsobeným specifickým požadavkům zákazníků. Inovace taktéž vychází z požadavku vyrábět produkty, které zmírňují negativní dopady na životní prostředí.

Produkty

- koupelnové a kuchyňské baterie;

- sprchy a sprchové systémy;

- koupelnové doplňky;

- odpady a jejich příslušenství;

- produkty zaměřené na úsporu vody;

- náhradní díly.

Distribuce

Společnost distribuuje své výrobky do více jak 60 zemí světa.

 
Vado je součástí skupiny NORCROS, která má silné postavení na trhu v oblasti prodeje koupelnových armatur a doplňků, obkladů a lepidel. Skupina je kótovaná na londýnské burze a zaměstnává kolem 1700 lidí.

Vado získalo ocenění Queen's Award for Enterprise (cenu od britské královny v oblasti podnikání). Jedná se o jedno z nejprestižnějších ocenění, jaká může podnik vůbec získat. Ocenění bylo uděleno jako uznání za nepřetržitý růst a export.